Dmuchawa spalinowa HECHT 979 PROFI

 • Dmuchawa spalinowa HECHT 979 PROFI
 • Dmuchawa spalinowa HECHT 979 PROFI
 • Dmuchawa spalinowa HECHT 979 PROFI
 • Dmuchawa spalinowa HECHT 979 PROFI
 • Dmuchawa spalinowa HECHT 979 PROFI
 • Dmuchawa spalinowa HECHT 979 PROFI
 • Dmuchawa spalinowa HECHT 979 PROFI
 • Dmuchawa spalinowa HECHT 979 PROFI
 • Dmuchawa spalinowa HECHT 979 PROFI
 • Dmuchawa spalinowa HECHT 979 PROFI
Producent: HECHT
Kod produktu: HECHT979
Kod EAN:HECHT979
Gwarancja: HECHT
Nasze certyfikaty: Hecht, Ceneo
1 359,00 zł
/ szt. brutto + DOSTAWA GRATIS!
1 104,88 zł
/ netto
Out Of Stock
Dodaj do obserwowanych
Nasze certyfikaty
HechtCeneo

Kup na raty

Parametry:
Zasilanie:
spalinowe

HECHT 979 to potężna dmuchawa z silnikiem dwusuwowym o pojemności 75,6 cm3 i mocy 4,2 KM. Prędkości obrotowa silnika 7300 obr / min, w połączeniu z wysokiej jakości turbiną dmuchawy pozwala osiągnąć wydajność aż 1490 m3 powietrza na godzinę. Podczas pracy z dmuchawą wytwarza się pył, dlatego też silnik wyposażono w duży filtr powietrza, co znacznie wydłuża żywotność urządzenia. Aby sprawnie uruchomić silnik należy wypełnić gaźnik paliwem za pomocą pompki paliwa oraz otworzyć ssanie.

Chociaż jest to potężna maszyna, dzięki zastosowaniu odpowiednich kombinacji nowoczesnych materiałów osiągnęła masę zaledwie 11,5 kg. Aby pracować jeszcze wygodniej, opracowaliśmy system izolowania drgań przenoszonych z silnika na obudowę urządzenia. Drgania nie są, zatem przenoszone przy normalnej pracy, a tym samym znacznie zmniejsza się zmęczenie i ból pleców przy dłuższej pracy. Konstrukcja nośna jest umieszczona na plecach, wyściełana miękkim wypełnieniem oraz ergonomicznymi również wyściełanymi, wygodnymi szerokimi ramiączkami. Szelki posiadają regulację długości, co umożliwia dostosowanie ich do każdego operatora. Właściwie wyregulowane szelki sprawiają, że ciężar urządzenia jest doskonale rozmieszczony a waga maszyny jest zdecydowanie mniej odczuwalna dla operatora.

Dysza dmuchawy jest połączona z urządzeniem elastyczną rurą, na której znajduje się ergonomiczny uchwyt, dzięki któremu możemy nadawać kierunek pracy. Pochylenie uchwytu w stosunku do dyszy jest regulowane, dzięki czemu może być dostosowany przez operatora tak, że dłoń i nadgarstek podczas pracy ułożone są w wygodnej pozycji. Na uchwycie znajduje się regulator przepustnicy silnika, oraz blokadę gazu. Prędkość silnika może, więc być regulowana bezpośrednio przez naciśnięcie przycisku gazu, możliwe jest również zablokowanie pokrętłem płynnej regulacji prędkości obrotowej silnika, aby uzyskać równomierne tempo pracy

Podczas korzystania z dmuchawy, częstym problemem jest zmęczenie dłoni kontrolującej dyszę dmuchawy. Urządzenie HECHT 979 posiada uchwyt znajdujący się poniżej dźwigni sterującej, który może być zatrzaśnięty do zaczepu szelek. Dzięki odpowiedniej regulacji zaczepu, cała waga przenosi się na szelki. Dysza dmuchawy podczas długotrwałej pracy staje się bardzo wygodna i łatwa w operowaniu.

Pasek służy również do przenoszenia urządzenia oraz jego przechowywania. Na lewej szelce znajduje się zaczep, który łączy pasek z dyszą urządzenia. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie podczas przenoszenia dmuchawy.

HECHT 979 ze względu na swoją wysoką wydajność oraz przemyślaną konstrukcję, z pewnością stanie się niezastąpionym pomocnikiem w każdym ogrodzie. Łatwo wydmucha liście i gruz nawet z trudno dostępnych miejsc pod krzewami, dzięki regulowanej prędkości, dmuchawę można użyć podczas czyszczenia dróg, chodników oraz różnego rodzaju nawierzchni.

Dane techniczne:

 • Silnik HECHT 2-suwowy
 • Pojemność silnika 75,6 cm3
 • Moc 4,2 KM
 • Objetość powietrza 1490 m3/h
 • Waga 11,5 kg

 

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane

HECHT - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 24 miesięcy.

 Warunki gwarancji


1. Okres gwarancyjny nowych produktów zakupionych na użytek konsumencki, nieprofesjonalny i niekomercyjny wynosi 24 miesiące od daty sprzedaży.

2. Na sprzęt nabywany i użytkowany w celu związanym z działalnością (zarobkową) zawodową lub gospodarczą, inaczej zakup komercyjny, udziela się gwarancji na okres 6 miesięcy.

Zakup konsumencki w rozumieniu ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U.02.141.1176) jest to zakup dokonany przez osobę fizyczną, która nabywa tę rzecz w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Zakup dokonany przez podmiot gospodarczy lub osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą uważa się za zakup komercyjny.

3. Gwarantem na silniki Briggs & Stratton jest ich producent. Na sprzęt zakupiony na działalność gospodarczą lub zawodową udziela 3 miesięcznej gwarancji, w pozostałych przypadkach gwarancja jest udzielana na okres 2 lat.

4. Gwarancja zapewnia użytkownikowi bezpłatne usunięcie usterek zaistniałych w czasie eksploatacji sprzętu w okresie gwarancyjnym, wynikających z błędów konstrukcyjnych, ukrytych wad materiałowych, błędów wykonania lub montażu fabrycznego.

5. Prawo oceny zgłoszonego uszkodzenia mają tylko autoryzowane punkty serwisowe. Ocena odbywa się według zasad ustalonych przez producenta, jednakowych dla wszystkich użytkowników na całym świecie.

6. W przypadku uszkodzenia, użytkownik zobowiązany jest do dostarczenia kompletnego sprzętu wraz z dokumentem zakupu do autoryzowanego punktu serwisowego lub serwisu centralnego.


7. Pod rygorem utraty gwarancji, niedopuszczalne jest dostarczenie do naprawy zdemontowanych elementów lub części sprzętu.

8. Użytkownik traci prawo do gwarancji w przypadku: stosowania sprzętu niezgodnie z przeznaczeniem, uszkodzeń powstałych na skutek niewłaściwej obsługi, uszkodzeń mechanicznych sprzętu i wynikających z tego konsekwencji, używania nieoryginalnych części zamiennych i niewłaściwych materiałów eksploatacyjnych, dokonywania we własnym zakresie napraw, wymiany podzespołów, dokonywania zmian konstrukcyjnych lub stwierdzenie przez autoryzowany serwis ingerencji wewnątrz sprzętu przez osoby nieuprawnione, niewłaściwego przechowywania.

9. Gwarancji nie podlegają elementy uszkodzone wskutek niewłaściwej eksploatacji lub powstałe wskutek uszkodzeń mechanicznych, takie jak: noże, piasty, koła jezdne, łańcuchy tnące, prowadnice, paski klinowe, linki rozruchowe, koła linowe, bębny sprzęgła, głowice tnące, świece zapłonowe i inne elementy robocze.

10. Naprawie gwarancyjnej nie podlegają powstałe z przyczyn leżących po stronie użytkownika: zagięcia lub pęknięcia wału korbowego powstałe w wyniku uderzenia i związane z tym konsekwencje, zerwania klina koła magnesowego, zatarcia silnika, uszkodzenia mechaniczne, uszkodzenia powstałe na skutek stosowania niesprawnych przewodów połączeniowych, zwłaszcza o niewłaściwym przekroju powodujące wytopienie styków włącznika elektrycznego.

11. W zakres gwarancji nie wchodzą takie czynności jak: montaż, konserwacja, obsługa okresowa, regulacja i czyszczenie oraz przeglądy.

12. Postępowanie gwarancyjne rozpoczyna się z chwilą dostarczenia urządzenia do autoryzowanego serwisu naprawiającego sprzęt, nie do punktu przyjęć. Wykonawca naprawy zobowiązany jest do udzielenia informacji odnośnie roszczeń gwarancyjnych w terminie 14 dni roboczych od daty otrzymania sprzętu. Wykonanie naprawy nastąpi w możliwie najkrótszym terminie (uzależnione jest to od dostaw części zamiennych, spoza terenu Polski).

13. Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa kupującego do domagania się zwrotu utraconych zysków oraz poniesionych kosztów w związku z czasem naprawy sprzętu.

14. Punkt serwisowy może odmówić przyjęcia do naprawy sprzętu brudnego lub oczyścić go na koszt reklamującego.

15. Wybór sposobu usunięcia wady należy do gwaranta, który może naprawić rzecz poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonej części lub wymianę towaru. Niezależnie od sposobu usunięcia wady, gwarancja trwa dalej, przedłużona o czas usunięcia wady przez gwaranta.

16. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

 

REKLAMACJA PRODUKTU

1. Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym.
W przypadku wystąpienia wady zakupionego u Sprzedawcy towaru Klient ma prawo do reklamacji w oparciu o przepisy dotyczące rękojmi w kodeksie cywilnym.

2. Reklamację należy zgłosić wypełniając formularz reklamacyjny, który znajduję się na stronie www.hechtpolska.pl w Dziele obsługi reklamacji oraz odesłanie produktu na adres serwisu centralnego. Reklamację można również zgłosić w jednym z naszych serwisów lub sklepów detalicznych.

adres: HECHT POLSKA Sp. z o.o.
            ul. Mickiewicza 54
            66-450 Bogdaniec
adres poczty elektronicznej: serwis@hechtpolska.pl
numer telefonu: 48/957117140 wew.3

3. Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji:
(1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady;
(2) żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży;
(3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.

4. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia fizycznego przyjęcia urządzenia na serwisie. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

5. W przypadku, gdy do ustosunkowania się przez Sprzedawcę do reklamacji Klienta lub do wykonania uprawnień Klienta wynikających z rękojmi niezbędne będzie dostarczenie Produktu do Sprzedawcy, Klient zostanie poproszony przez Sprzedawcę o dostarczenie Produktu na wskazany adres.

6. Prośba o dostarczenie Produktu, o której mowa w pkt. 5 Regulaminu nie ma wpływu na bieg terminu na ustosunkowanie się Sprzedawcy do reklamacji Klienta, o którym mowa w pkt. 5 Regulaminu oraz nie narusza prawa Klienta żądania od Sprzedawcy demontażu wadliwego Produktu i ponownego zamontowania Produktu po dokonaniu wymiany na wolny od wad lub usunięciu wady, o którym mowa w art. 561[1] Kodeksu cywilnego.

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixel